top of page

 

Fotorelacja%20z%20nagrywania%20filmu_006
MODERN JAZZ

Połączenie techniki jazz, modern z elementami tańca współczesnego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ta niezwykła mieszanka pozwoli wyzwolić emocje oraz nauczyć się obrotów, piruetów, szpagatów i skoków, które wykorzystasz w tańcu.

Acting & Drama Classes
Singing & Dance
TANIEC KLASYCZNY - BALET

Piękna i precyzyjna technika. Kształtuje ciało nadaje lekkości, uczy dyscypliny, wyczucia rytmu, wyjątkowej siły oraz gracji. Tutaj opanujesz prawidłową postawę, harmonię ruchu, poznasz pozycje i figury baletowe.

_DSC0005_edited.jpg
Fotorelacja%20z%20nagrywania%20filmu_008
HIP HOP 

Niezwykle dynamiczny i energetyczny styl tańca, najczęściej występujący w teledyskach. Charakteryzuje się naturalnością ruchu, bouncem i silną pracą nóg. "Taniec ulicy" uwolni Twoją energię i zagwarantuje satysfakcje!

BREAK DANCE

Rodzaj specyficznego tańca, w którym największy nacisk kładziony jest na kroki wykonywane w parterze. To tutaj poznasz jak wykonać sprężynki, stać na jednej ręce, czy kręcić się na głowie. Co 

za tym idzie - poprawisz sprawność fizyczną.

IMG_20210128_180938.jpg
DSC_0861_zps7ff3b1af.jpg
AKADEMIA MALUCHA

Zajęcia taneczno - umuzykalniające dla małych dzieci. Prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry w przyjaznej atmosferze. Zapewniają twórczy, kreatywny i aktywny rozwój. Rodzice zyskują możliwość zobaczenia efektów swojej pociechy podczas pokazów dla najbliższych.

BABY DANCE

Wyjątkowe zajęcia przeznaczone dla mamy z dzieckiem 2 - 3 lat. To świetna zabawa, rozwój oraz umuzykalnienie. Praca w grupie pogłębia więzi nie tylko z rodzicami czy dziadkami, ale także z rówieśnikami.

taniec-to-dobra-forma-aktywnosci-dla-dzieci.jpeg
W dół Dog Pose
BABY JOGA

Zajęcia przeznaczone dla maluszków  (1-2 lat) z mamami.  Zestaw ćwiczeń jest tak opracowany, by kobiety również mogły uczestniczyć w lekcji. Zarówno mama jak i dziecko będą z niej czerpać przyjemność i budować więź.

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Zajęcia gimnastyczne, ogólnorozwojowe, dające podstawę innym dziedzinom sportu. Uczy 

wszechstronności, samodyscypliny, rozwija gibkość, skoczność, równowagę i rozciągnięcie. Tutaj opanujesz pracę z przyborami:  skakanką, obręczą, wstążką, piłką czy maczugami. 

Sesja Zdjęciowa_235.jpg
Fotorelacja z nagrywania filmu_016.jpg
AKROBATYKA

Zajęcia ogólnorozwojowe, gdzie nauczysz się przewrotów, przerzutów bokiem, przejść czy nawet salt. Kształtujące zwinność, skoczności, siłę i wytrzymałość. Są idealnym przygotowaniem do uprawiania innych dyscyplin sportowych. 

PIERWSZY TANIEC

Lekcje indywidualne. Najszybsza i najbardziej komfortowa forma nauki. Unikatowa choreografia, dopasowana do preferencji pary oraz charakteru i miejsca wesela.

118840164_1666513690199604_8673358758977
Pozycja dziecka ' s
JOGA - ZDROWY KRĘGOSŁUP

Joga to zajęcia dla każdego bez względu na wiek, płeć, poglądy, stan zdrowia czy poziom zaawansowania. Dzięki praktyce jogi rozciągniesz się, wzmocnisz, rozluźnisz przeciążony kręgosłup. Dotlenisz organizm, przywrócisz wewnętrzną równowagę i zredukujesz stres.

HIGH HEELS

Czyli taniec na szpilkach. W trakcie zajęć nauczysz się zmysłowych i kobiecych choreografii oraz opanujesz poruszanie się w na obcasach. Wzmocnisz mięśnie brzucha, ud i pośladków, dobrze się bawiąc w przyjemnej atmosferze.

Pole Dance Class
Karnawał
LATINO DANCE

Ekspresyjny pełen zmysłów, wdzięku i seksapilu taniec. Gorące latynoamerykańskie rytmy sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Daj upust swoim emocjom i uwolnij wyobraźnię.

AKTORSTWO

Nauka aktorstwa to prawdziwy generator siebie! Dzięki tym zajęciom stanie się bardziej odważny, śmiały i kreatywny. A nowe zdobyte umiejętności wykorzystasz w tańcu. 

Aktorka dramatyczna
Tancerz w Studio
TANIEC WSPÓŁCZESNY

To ogromna dowolność w kreowaniu ruchu. Wykorzystuje ciężar ciała, grawitację, oddech i buduje świadomość ciała. Poza techniką improwizacyjną dużą rolę odgrywa floorwork (praca z podłogą). 

bottom of page