top of page

 

Nasze grupy turniejowe osiągają wiele sukcesów zespołowych, indywidualnych oraz w duetach. Charakteryzują się nie tylko dużym poświęceniem i determinacją, ale również rozwijają charakter i pozwalają nawiązać przyjaźnie na całe życie. Do grup turniejowych przynależą osoby, które wykazały się ciężką i systematyczną pracą podczas treningów. Tancerki stają się częścią zgranego zespołu, co daje im poczucie przynależności i odpowiedzialności za całą grupę. Treningi dla grup turniejowych odbywają się 3-4 razy w tygodniu

i charakteryzują się wzmocnieniem całego ciała, pracą nad techniką oraz choreografią. Każdego roku formacja przygotowuje i doskonali choreografię opartą o style modern, jazz, taniec współczesny, improwizację, taniec klasyczny, aktorstwo oraz elementy akrobatyczne, a następnie prezentuje ją na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Dla najbardziej zaangażowanych tancerek istnieje dodatkowa mobilizacja, jaką jest start w kategorii solo, duet lub mini formacja.

Jaworzno - 1919.jpg
WADF - 30859.jpg

ELITE TEAM DOROŚLI (E1)

Grupa wyjątkowych tancerzy w wieku powyżej 17 lat, reprezentujących najwyższy poziom. Trening grupy obejmuje 4,5 godzin tygodniowo: 2,5 h choreografii i techniki (modern, jazz, taniec współczesny), 1 h tańca klasycznego oraz 1 h akrobatyki.

Trenerzy: Piotr Korpusik (balet), Jakub Siuta (akrobatyka) i Martyna Klimaj (główny trener i choreograf) . Grupa na swoim koncie ma liczne prezentacje m. in. "Telefon zaufania', "Przesłanie Pana Cogito", "Pokaz Mody".

Największe osiągnięcia grupy:

 • Mistrzostwo Polski - WADF Białe Błota (modern)

 • Grand Prix i 1 miejsce - Międzynarodowy Festiwal Taneczny "Ballo"

 • 1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs Tańca "Talent Show"

ELITE TEAM JUNIORZY (E2)

Grupa młodych, wyjątkowych tancerzy w wieku 13-16 lat, których połączyła pasja do tańca, ruchu i sceny. Profesjonalny trening grupy obejmuje 6,45 godzin tygodniowo: 4 h choreografii i techniki (modern, jazz, taniec współczesny), 1,45 h tańca klasycznego oraz 1 h akrobatyki.

Trenerzy: Łukasz Huzik (balet), Jakub Siuta (akrobatyka) i Martyna Klimaj (główny trener i choreograf). Grupa na swoim koncie ma liczne prezentacje m. in. "Kup Mi', "Na ostatnim piętrze", "Ich nadzieja", "Szach mat", "Powrót do domu", "Depresja", "Próba", "Schizofrenia", "Portret", "I am a Poet".

Ciężka praca i energia jaką tancerze wkładają w treningi została wynagrodzona. Największe osiągnięcia grupy:

 • V-ce Mistrzostwo - "Dance World Cup" w Portugalii

 • Mistrzostwo Śląska 

 • Grand Prix i 1 miejsce - Otwarte Taneczne Grand Prix Polski "Kotwice"

 • 1 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "Power Dance"

FB_IMG_1616358154566.jpg
Dance%20World%20Cup%20Braga_Portugalia_6
FB_IMG_1616358118864.jpg
Turniej Tańca w Oleśnicy_013.jpg

ELITE TEAM DZIECI (E3)

Grupa małych, ambitnych i pełnych energii pasjonatów tańca w wieku 9-12 lat. Intensywne treningi grupy obejmują 8,45 godzin tygodniowo: 4 h choreografii i techniki (modern, jazz, taniec współczesny), 2,45 h tańca klasycznego oraz 2 h gimnastyki.

Trenerzy: Łukasz Huzik i Piotr Korpusik (balet), Alina Dulęba (gimnastyka)

i Martyna Klimaj (główny trener i choreograf) . Grupa na swoim koncie ma liczne prezentacje m. in. "Mimy", "Orkiestra", "Magiczna opowieść", "Przyjęcie urodzinowe", "A kuku", "Barbie", "Ptasie radio".

Grupa miała nie jedną okazję, by stanąć na najwyższym stopniu podium. Największe osiągnięcia:

 • V-ce Mistrzostwo Śląska 

 • Grand Prix - Ogólnopolski Turniej Tańca "Talent Show" 

 • 1 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "TOP" 

 • 1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs "Art Clip Dance"

ELITE MINI KIDS (E4)

Grupa dedykowana najmłodszym tancerzom 5-8 lat.

Elite Mini to świetny start w drodze tanecznej.

Trenerzy: Alina Dulęba  (gimnastyka) i Martyna Klimaj (główny trener i choreograf) . Grupa na swoim koncie ma liczne prezentacje m. in. "Przyjęcie urodzinowe", "Miś Paddington"

Osiągnięcia:

 • 1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs Tańca "Talent Show" 

 • 2 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "Wiosenni Zakręceni na Taniec"

Taki Taniec_17.jpg
Jaworzno - 709.jpg

 

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY TURNIEJOWEJ

W Akademii Tańca Elite wewnętrzny nabór do grup turniejowych odbywa się pod koniec sezonu (czerwiec), na który zapraszani są tancerze wybrani przez instruktora z grup podstawowych, wykazujący się predyspozycjami do jeszcze bardziej intensywnego treningu tanecznego. We wrześniu organizujemy Nabór Otwarty polegający na uczestnictwie w treningu opartym na technikach tańca modern. Zapraszamy wszystkich chętnych, nawet osoby bez doświadczenia, najważniejsze jest zaangażowanie, praca i predyspozycje!

W przypadku zainteresowania dołączeniem do grupy turniejowej w trakcie sezonu prosimy o kontakt telefoniczny 798 135 483 lub osobisty w recepcji akademii. Udzielimy szczegółowej informacji o treningach oraz możliwości dołączenia.

Turniej Tańca w Oleśnicy_035.jpg

Grupy Turniejowe

bottom of page