top of page

O Akademii Elite

ELITE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ TANIEC!

Jesteśmy nie tylko strefą tańca, gimnastyki czy akrobatyki, ale także społecznością tancerzy, gimnastyków, trenerów i choreografów. Stawiamy na rozwój oraz wysoki poziom nauczania, nie zapominając o pasji.

Nasza Akademia została stworzona zarówno dla wspierania profesjonalnych tancerzy, jak i tych stawiających pierwsze kroki.   

W ofercie mamy różnorodne zajęcia taneczne, akrobatyczne i gimnastyczne skierowane dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Lekcje odbywają się za pomocą treningów grupowych, a także indywidualnych, w systemach stałych grup lub lekcji otwartych.

Akademia oferuje edukację całoroczną według roku szkolnego, jak i edukację w ramach programu letniego, zimowego  (obozy, półkolonie, warsztaty).

W naszej Akademii miejsce znajdą wszyscy, którzy chcą poznać różne style tańca, jak i Ci, którzy koncentrują się na jednej dyscyplinie. Pracujemy z najlepszymi trenerami i choreografami z całej Polski oraz zaproszonymi gośćmi z zagranicy. Przynależymy do największych międzynarodowych organizacji tanecznych: Polska Federacja Tańca, International Dance Federation, Polski Związek Sportowy Cheerleadingu PZSC, World Artistic Dance Federation WADF oraz Dance World Cup.

 

Wyróżniamy się uczestnictwem w turniejach, zawodach i festiwalach ogólnopolskich oraz międzynarodowych, gdzie nasze grupy reprezentacyjne zajmują czołowe pozycje m. in.:

 • podwójne V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" w Portugalii i Wielkiej Brytanii;

 • podwójne Mistrzostwo Polski WADF, solo w Białych Błotach;

 • podwójnie V-ce Mistrzostwo Polski WADF, mini formacja w Białych Błotach;

 • V-ce Mistrzostwo Polski PFT IDO w Wałbrzychu;

 • Mistrzostwo Śląska w Rybniku.

W 2020 roku Akademia otrzymała nagrodę dla najlepszej szkoły tańca przyznaną przez Związek Artystów Scen Polskich.

 

A motto naszej społeczności brzmi:

„Wszystko co chcesz powiedzieć można wyrazić tańcem, wtedy jest to proste i łatwe” Heywood Brou

Kotwica 1
Nasi Trenerzy
FB_IMG_1657825864200.jpg
11040629_927740807267433_654625533281122

Martyna Klimaj

MODERN, JAZZ & CONTEMPORARY

      Tańczyć zaczęła w 1992 roku w Jaworznickim  Zespole Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego "Laguna" gdzie przez 9 lat trenowała pod okiem Angeliki Zielińskiej. Następnie szlifowała swój warsztat w Zespole Tańca Nowoczesnego i Cheerleaders "Skandal"  w Sosnowcu biorąc czynny udział w turniejach, zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych reprezentując kraj.  Wraz z zespołem odnosiła spore sukcesy m. in.

 • Tytuł Wice Mistrza Polski,

 • I miejsce na Międzynarodowym Turnieju Elite Beach Cup w Bottrop  (Niemcy),

 • IV Miejsce na Mistrzostwach Europy,

 • Finał Mistrzostw Świata - World Dance Orlando-Floryda 2009 w Stanach Zjednoczonych.                                 

Równocześnie została wielokrotną zdobywczynią Tytułu Mistrza Jaworzna w Aerobiku Sportowym. Następnie swoje umiejętności poszerzała w  kolejnych zespołach:   Sukces - Rudyłtowy, Atelie - Kraków, Beloud - Kraków, Vip Dance - Wrocław. W roku 2011 występowała w Rewii Tanecznej w Porto (Portugalia), a w 2012 na Międzynarodowym Festiwalu Berlin Salsacongress.

Ukończyła Studium Choreografii Scenicznej z Tańca Nowoczesnego i Współczesnego z wynikiem bardzo dobrym w Krakowie, za spektakl dyplomowy "Ulotność życia". Studia magisterskie z Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Studium instruktorskie Fitness-Nowoczesne Formy Gimnastyki, Studium Instruktorskie Pływanie oraz Studium Instruktorskie Jogging. Ukończyła również 3 edycje Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca w Koszęcinie. Brała udział w Konferencji Tańca w Bytomiu i wielu warsztatach, które prowadzili m. in.: A. Piechówka, P. Kędzior, M. Krajewski, A. Elksen, Z. Zasada, K. Kleszcz, E. Mackohon, I. Olszewska, M. Wielińska, S. Silvino. 

Pracę jako instruktor tańca i gimnastyki zaczęła już w wieku 18 lat, w takich szkołach jak: UKS Dąb Katowice, Aeroclass Katowice, Active Dąbrowa Górnicza, Plejada Wrocław, Green Piont Sosnowiec. Przez kilka lat była trenerem gimnastyczek i mażoretek w Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Obecnie jest sędzią ogólnopolskim PFT IDO. W 2013 roku założyła Akademię Tańca Elite gdzie jest dyrektorem artystycznym i trenerem. W tym czasie stworzyła mnóstwo choreografii, w których jej tancerze zdobywają niesamowite sukcesy:

 • V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" w Portugalii formacja kids do 13 lat, w choreografii "Ich nadzieja rosła...",

 • V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" w Portugalii mini formacja kids do 13 lat, w choreografii "Schizofrenia",

 • Mistrzostwo Polski WADF - solo modern 15-16 lat,

 • V-ce Mistrzostwo Polski WADF - grupa modern do juveniles i junior,

 • V-ce Mistrzostwo Polski - solo modern  i mini formacja do 7 lat

 • Mistrzostwo Śląska - modern do 11 lat w choreografiach "Wspomnienie" i "Szach Mat" i powyżej 16 lat w choreografii "Pokaz Mody",

 • V-ce Mistrzostwo Śląska  modern do 11 lat w choreografii "Magiczna Opowieść",

 • Grand Prix i I miejsce - Taneczne Grand Prix Polski "Kotwice"  w Brzegu w choreografii "Szach Mat".

Patrycja Marszałek

MODERN, JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY, HIGH HEELS

        Studentka IV roku aktorstwa Akademii Sztuk Teatralnych na wydziale Teatru Tańca. Ukończyła XXX Liceum Ogólnokształcące w klasie taneczno-teatralnej. Brała udział w licznych warsztatach, między innymi z Iwoną Olszowską, Jackiem Owczarkiem, Karolem Miękinom czy Dominikiem Olechowskim.

    Obecnie występuje w dwóch spektaklach dyplomowych: "Mokosz" w reżyseriii Eryka Makohona i "Do jutra, do jutra!" w reżyserii Macieja Sajura. Tańczyła również w spektaklu Teatru OdRuchu pod tytułem "karma." w reżyserii Michała Miszy Czornego i Moniki Szydłowieckiej oraz w spektaklu Krakowskiego Teatru Tańca pod tytułem "Duży Książę" w reżyserii Eryka Makohona i Wojciecha Farugi. Spektakl który swoją premierę miał w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych.

        Od najmłodszych lat związana z tańcem, swoją przygodę zaczynała od tańca towarzyskiego, przez cheerleading aż po Hip Hop, gdzie w końcu trafiła do liceum w którym rozpoczęła naukę tańca współczesnego, jazzu i stawiała pierwsze kroki w zawodzie aktora. Prywatnie zafascynowa podróżami, książkami oraz modą. 

Grzegorz Moczko Molo

BREAK DANCE, HIP HOP

   Tańcem zajmuje się od 1999 roku. Uczestniczył w wielu najbardziej prestiżowych turniejach Tańca takich jak BOTY Polska czy Rytm Ulicy. Na swoim koncie ma mnóstwo nagród i wyróżnień w ogólnopolskich zawodach tańca break dance i hip-hop.

Uczestnik:

 • 2 edycji programu You Can Dance, brał udział w warsztatach tanecznych w Argentynie (Buenos Aires),

 • 3 edycji programu You Can Dance, gdzie na specjalne zaproszenie telewizji TVN wraz z Frodo dali wspaniały pokaz w pierwszym programie na żywo,

 • Półfinalista 2 edycji programu „Mam Talent” (Duet Molo & Frodo),

 • Półfinalista 2 edycji Got to Dance – Tylko Taniec,   

 • 3 edycja Got to Dance.

Członek grupy Ti to Squad. Ma za sobą wiele występów i pokazów tanecznych w Polsce i za granicą. Brał udział w Polskiej trasie koncertowej wokalistki – Ingrit. Występował z zespołem „Zakopower” na festiwalu w Opolu. Na co dzień Molo zajmuje się prowadzeniem zajęć oraz warsztatów tanecznych z takich styli,  jak Hip-Hop/New Style czy Break Dance. 

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą

i dorosłymi. Pracował mi. in. w JDC Kraków, Tito Dance Studio Tychy, Jaworzno, Sensual Dance Studio Mikołów, Szkoła Tańca Kiepura Sosnowiec, Chorzowskie Centrum Kultury, Cariva Dance Center Chorzów. 

        Od kilku lat zajmuje się również profesjonalnie robieniem zdjęć i tworzeniem filmów w firmie "Film Tworze".

Kotwica 2
Kotwica 3
14249972_1145089102219684_60947066428912
21728726_1960892450858422_4071926523286802518_o_edited.jpg
86735375_1485009585016683_56897682032327

Agata Dulęba

MODERN, JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY, TANIEC KLASYCZNY, GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

    W wieku 7 lat rozpoczęła swoją przygodę taneczną i gimnastyczną, zdobywając pierwsze umiejętności w sekcji gimnastyki artystycznej prowadzoną przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Brała czynny udział w wielu zawodach i  turniejach  Ogólnopolskich, Wojewódzkich czy Międzynarodowych reprezentując Klub MCKIS Jaworzno. W wieku 16 lat zdobywając Klasę Mistrzowską w Gimnastyce Artystycznej zakończyła trenować gimnastykę i tym samym otwarła sobie drogę do świata tańca klasycznego oraz tańca współczesnego. Ukończyła Szkołę Baletową w Krakowskiej Akademii Tańca "L'art de la danse" w klasie pani Moniki Myśliwiec. Była tancerką w Teatrze Tańca Ludowego w Krakowie. Występowała w takich spektaklach jak "Pyza na polskich dróżkach", "Pyza za wielką wodą" (reż. J. Fedorowicz) oraz "Przygody Arka Noego" (reż. W. Nurkowski). W 2013 roku zajęła:​

 • I miejsce w Dance World Cup w Krakowie w kategorii modern   group open w choreografii Pani Karoliny Skarżyńskiej,

 • V miejsce w kolejnym etapie w Brighton (Wielka Brytania).​

W 2015 roku otrzymała dyplom zawodowego tancerza przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich. Ukończyła 4 edycje Letniej Szkoły Tańca w Koszęcinie, Ballet Summer Course in Budapest oraz Warsztaty Tańca Współczesnego w Bytomiu

Od kilku lat prowadzi zajęcia z tańca klasycznego, tańca współczesnego oraz modern jazzu. Pracowała w Edukacji Artystycznej Dzieci w  Krakowie, a od  2013 stale współpracuje z Akademią Tańca Elite w Jaworznie. Brała udział w sześciotygodniowym wolontariacie w Brazylii, podczas którego prowadziła warsztaty językowo-kulturowe dla dzieci. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest członkiem organizacji studenckiej AIESEC. Ukończyła studia magisterskie spektaklem dyplomowym - choreografia i teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Stale podróżuje po świecie szkoląc się i podnosząc swoje kwalifikacje. Przez rok tańczyła w Dance Work Factory Pascal Touzeau w Bordeaux we Francji pracując nad technikami tańca klasycznego, współczesnego i improwizacji. Tańczy w wielu spektaklach m. in. "Zawieszeni", "Alone | One A. I." czy "Do łez" w reżyserii Bartka Woszczyńskiego, zrealizowanym przez B'cause Dance Company.

Dominika Malaga

TANIEC KLASYCZNY (BALET)

       

        Absolwentka Szkoły Baletowej w Krakowie w Klasie Marty Mirockiej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w filii Szkoły pod okiem Wioletty Dziki. Dalszą naukę tańca pobierała w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie oraz Bytomiu. Uczestniczyła w wielu warsztatach baletowych w Polsce i za granicą pod opieką znakomitych pedagogów takich jak:

 • Viacheslav Krichmariev, Wacław Niedźwiedź,

 • Alina Towarnicka, Nadia Veselova-Tencer                          (School of Canadian Ballet Theatre- w Kanadzie),

 • Anastasia Nabokina. 

     Po ukończeniu szkoły pracowała jako tancerz Baletu Dworskiego Cracovia Danza zdobywając doświadczenie w repertuarze tańców historycznych, charakterystycznych oraz narodowych biorąc udział w wiodących spektaklach zespołu, między innymi: "Balet o Kawie" , "Szachy" , "W Starym Kinie" , "Ballet des Nations".
           Swoje doświadczenia pedagogiczne zdobywała jako pedagod Szkoły Baletowej w Krakowie oraz  Centrum Sztuki Tańca. 
Współpracuje z Krakowską Operą Kameralną przy spektaklach takich jak "Śpiąca Królewna" oraz "Dziadek do Orzechów" czy "Mała Syrenka". 
         W dalszym ciągu stara się doskonalić oraz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności aby pomóc młodym tancerzom w rozwijaniu skrzydeł. 

Alina Dulęba

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, AKROBATYKA

     Zawodniczka klubu sportowego MKS Pałac Młodzieży w Katowicach, sekcji gimnastyki sportowej w latach 1973 do 1983. Największe osiągnięcia to:

 • V-ce Mistrzostwo Polski w zawodach MKS w klasie mistrzowskiej,

 • 3 miejsce w drużynowych Mistrzostwach Polski w klasie II sportowej we Wrocławiu,

 • oraz wielokrotne miejsca na podium w Mistrzostwach Śląska w wieloboju i na poszczególnych przyrządach.

W latach 1983 do 1985 reprezentatka sekcji AZS AWF Katowice w akrobatyce sportowej w skokach na ścieżce akrobatycznej.

      Obecnie trener gimnastyki sportowej i artystycznej oraz sędzina ogólnopolska w gimnastyce artystycznej. Instruktor pływania klasy I oraz fitnessu - nowoczesne formy gimnastyki.

Przez wiele lat jej zawodniczki, wielokrotnie stawały na podium:

 • Finał - Ogólnopolska Olimpiada,

 • 1 miejsce Mistrzostwa Śląska,

 • 1 miejsce Puchar OZG & PZG,

 • 1 miejsce Międzynarodowe Zawody w Gimnastyce Artystycznej.

BD89FEC6-B080-47BB-A9C2-152022EF2B58_edited.jpg
IMG_20220705_175148.jpg

Gabriela Jazowska

MODERN, JAZZ,  CONTEMPORARY

   Swoją taneczną historię rozpoczęła w wieku 5 lat w przedszkolnej grupie baletowej. Z czasem zaczęła zdobywać doświadczenie próbując innych stylów, takich jak gimnastyka artystyczna oraz hip hop.

           Zafascynowana światem tańca w 2014 roku rozpoczęła naukę w Akademii Tańca Elite pod okiem pani Martny Klimaj. Swoje doświadczenie zdobywała w technikach tańca jazz oraz modern tańcząc zarówno w grupie jak i solo. W latach 2016-2019 była również członkiem grupy teatru tańca Dyemotion, prowadzonego przez Marian Folgę.

   Swoje umiejętności taneczne prezentowała wielokrotnie podczas pokazów, eventów oraz zawodów. Zdobywając między innymi pierwsze miejsce w eliminacjach Dance World Cup 2019 w Krakowie. Dało jej przepustkę do występu na Mistrzostwach Świata w Portugalii, w kategorii Junior Solo Show Dance Braga, Portugalia 2019.

         W ciągu kolejnych lat również zachwycała, niejednokrotnie stając na podium:

 • II V-ce Mistrzostwo Polski w kategorii Jazz Dance Solo Female Youth 2 Open, WADF w 2022,

 • I miejsce w kategorii Jazz “ Revelation of dance”  2022,

 • I miejsce w kategorii PAI Solo ST C “ Warsaw Dance Champs” 2022,

 • II miejsce na “Ogólnopolskim Festivalu Tańca XDance Festival” Katowice 2019,

 • II miejsce w kategorii PAI solo D na “International Polish Championships" Raszyn 2021,

 • III miejsce w kategorii  modern solo dziewczęta open 12-15 lat,

 • III miejsce na Otwartych Mistrzostwach Województwa Śląskiego Viverso” 2018.

         Jako młody instruktor zdobywa coraz większe doświadczenie tworząc własne choreografie. W jednej z nich wygrała nagrodę Grand Prix w konkursie Art Clip Dance Wadowice 2022. 

       Dalej poszerza swoją wiedzę i umiejętności podczas kursów instruktorskich, warsztatów i szkoleń pod okiem trenerów i tancerzy z całej polski oraz z zagranicy. 

Jakub Siuta

AKROBATYKA

         Instruktor akrobatyki. Trenuje akrobatykę sportową od 10 roku życia i specjalizuje się w ćwiczeniach indywidualnych oraz skokach  na planszy akrobatycznej.

     W 2020 roku rozpoczął studia na kierunku sport ze specjalizacją trener gimnastyki. Od 2021 roku jest zawodnikiem AZS AWF Katowice w sekcji gimnastyki sportowej reprezentuje klub podczas zawodów:

 • II miejsce w pucharze Polski Zabrze (13 maja),

 • indywidualny start w Mistrzostwach Polski w Krakowie (10 czerwca).

       Swoją pasję przekazuje, wychowując i trenując nowe pokolenie młodych zawodników.

Największe Osiągnięcia

GRUPY, FORMACJE

V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" - Grupa do 13 lat

V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" - Formacja do 13 lat

V-ce Mistrzostwo Polski IDO - Grupa do 7 lat

V-ce Mistrzostwo Polski WADF - Contemporary Balet Grupa 8-11 lat

V-ce Mistrzostwo Polski WADF - Contemporary Balet Grupa 12-15 lat

Mistrzostwo Śląska - Grupa do 11 lat oraz 12-15 lat

Mistrzostwo Śląska - Formacja do 11 lat 

1 miejsce - XII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Power Dance"

1 miejsce - III Ogólnopolski Konkurs Tańca "Talent Show"

1 miejsce - VII Otwarte Taneczne Grand Prix Polski "Kotwice 2018"

288042727_2178917292292572_5946021987749091023_n.jpg
ZOBACZ SEZON 2022-2023

SOLÓWKI, DUETY

Mistrzostwo Polski WADF - Solo contemporary balet 15-16 lat

Mistrzostwo Polski WADF - Solo jazz 15-16 lat

Mistrzostwo Polski - Duet modern do 7 lat

V-ce Mistrzostwo Polski WADF - Solo modern do 7 lat

II V-ce Mistrzostwo Polski - Solo contemporary balet 17-18 lat

Mistrzostwo Śląska - Solo modern 12-15 lat, Duet do 7 lat

Grand Prix - Solo Ogólnopolski Turniej Tańca "Talent Show" do 11 lat

1 miejsce - Solo Ogólnopolski Turniej Tańca "TOP" do 11 i 12-15 lat

1 miejsce - Solo Ogólnopolski Konkurs "Art Clip Dance" do 11 i 12-15 lat

1 miejsce - Solo XV Ogólnopolski Festiwal Tańca "Power Dance" 12-15 lat

1 miejsce - Solo "Arts Dance Festival"  8-11 lat

1 miejsce - Solo II Ogólnopolski Konkurs Tańca "Talent Show" 12-15 lat

1 miejsce - Solo XV Międzynarodowy Festiwal Tańca "Ballo"  12-15 lat

1 miejsce - Solo Break Dance Express Yourself by Hip Hop vol.5 12-15 lat

1 miejsce - Solo Break Dance "Bitwa o Wschód" do 15 lat

1 miejsce - Solo Gimnastyka Artystyczna Turniej o Puchar OZG do 10 lat

Mistrzostwa Świata "Dance World Cup" Finał/V miejsce solo modern do 17 lat

Mistrzostwa Polski Finał/VI miejsce solo modern 12-15 lat

Mistrzostwa Polski Finał/IV miejsce solo modern do 11 lat

277223406_2109047382612897_4022255794227160563_n.jpg

ELITE TEAM SENIOR (E1) - KADRA

Mistrzostwo Śląska - modern grupa 12-15 lat

1 miejsce - Krajowe Eliminacje "Dance World Cup" do 17 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "Top" 12-15 lat

1 miejsce - II Ogólnopolski Konkurs Tańca "Talent Show" 12-15 lat

1 miejsce - Chrzanowska Artystyczna Lokomotywa 11-14 lat

1 miejsce - V Ogólnopolski Festiwal "Dzieci dzieciom bez barier" 12-15 lat

1 miejsce - Dance Arts Festival 12-15 lat

1 miejsce - X Dance Festiwal 12-15 lat

ELITE TEAM JUNIOR (E2) - KADRA

Podwójne V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" - grupa i formacja do 13 lat Portugalia

Podwójne V-ce Mistrzostwo Świata "Dance World Cup" - grupa i formacja do 17 lat

Wielka Brytania

V-ce Mistrzostwo Polski WADF - grupa contemporary balet 12-15 lat

Grand Prix i 1 miejsce - Ogólnopolski Festiwal Tańca Viverso 13-16 lat

1 miejsce, kwalifikacja i tytuł najlepszej grupy podczas eliminacji "Dance World Cup" do 17 lat

1 miejsce - Chrzanowska Artystyczna Lokomotywa 11-14 lat

1 miejsce - X Dance Festiwal 13-16 lat

1 miejsce - Festiwal Tańca "Arts Dance Festival" 12-15 lat lat

1 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "Top" 12-15 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs Tańca "Dance Passion" 12-15  lat

Gold Contest 2019_044.jpg

ELITE TEAM DZIECI (E3) - KADRA

V-ce Mistrzostwo Polski WADF - grupa contemporary balet do 11 lat

V-ce Mistrzostwo Śląska formację modern do 11 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Festiwal Tańca Viverso do 12 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "Top" do 11 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Talent Show" do 11 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs "Dance Passion" do 11 lat

1 miejsce - Mistrzostwa Opolszczyzny "Czasem Zakręceni" do 11 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Konkurs Tańca "Talent Show" do 11 lat

Mistrzostwa Polski Finał/VI miejsce modern do 11 lat

ELITE TEAM MINI STARS (E4)

V-ce Mistrzostwo Polski modern do 7 lat

1 miejsce - Turniej Tańca Rythm & First Step do 8 lat

1 miejsce - V Ogólnopolski Festiwal "Dzieci dzieciom bez barier" do 8 lat

1 miejsce - Festiwal Taneczny "Faza" do 8 lat

3 miejsce - X Dance Festiwal modern 8 lat

3 miejsce - Ogólnopolski Konkurs Tańca "Dance Passion" do 8 lat

ELITE DISCO

1 miejsce - Wojewódzki Festiwal Tańca "Tańcz z Culturą" 12-15 lat

1 miejsce - III Amatorski Turniej Tańca Nowoczesnego 12-17 lat

2 miejsce - Turniej Tańca Rythm & First Step 12-15 lat

3 miejsce - Festiwal Taneczny "Taki Taniec" 12-15 lat

3  miejsce - Festiwal taneczny Jawor 12-15 lat

MODERN JAZZ DZIECI (E5)

1 miejsce - Festiwal Taneczny Faza w Warszawie 8-11 lat

1 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca TOP Wrocław 9-11 lat

2 miejsce - Rythm & First Step w Rybniku 9-11 lat

3 miejsce - Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło" w Libiążu do 11 lat

MODERN JAZZ MŁODZIEŻ (E6)

2 miejsce - Ogólnopolski Turniej Tańca "Top" 12- 15 lat

Wyróżnienie I stopnia - Rythm & First Step w Rybniku 12-15 lat

Wyróżnienie III stopnia - VI Ogólnopolski Festiwal Tańca "Dzieci bez barier" 12-15 lat

BREAK DANCE

1 miejsce - Mikołajkowe Kids Battle 

1 miejsce - Break Dance Masters

1 miejsce - Zawody "Bitwa o Wschod 3" w Rzeszowie

2 miejsce - III edycji zawodów "WHO is the KILLER ?"

2 miejsce -  II Festiwal Kultury Ulicznej Czorne Densy content 

2 miejsce - Break Generation AWF Katowice

HIP HOP

2 miejsce - Wojewódzki Festiwal Tańca "Tańcz z Culturą" Sławków 12-15 lat

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

1 miejsce - Turniej o Puchar Prezesa OZG

2 miejsce - Turniej Gimnastyki Artystycznej Mini Caramba Cup

Kotwica 4
bottom of page