top of page

Oferta Elite

Fotorelacja z nagrywania filmu_011.jpg

młodzież +12 lat

 

Fotorelacja%20z%20nagrywania%20filmu_006
MODERN JAZZ

Połączenie techniki jazz, modern z elementami tańca współczesnego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ta niezwykła mieszanka pozwoli wyzwolić emocje oraz nauczyć się obrotów, piruetów, szpagatów i skoków, które wykorzystasz w tańcu.

Acting & Drama Classes
Singing & Dance
TANIEC KLASYCZNY - BALET

Piękna i precyzyjna technika. Kształtuje ciało nadaje lekkości, uczy dyscypliny, wyczucia rytmu, wyjątkowej siły oraz gracji. Tutaj opanujesz prawidłową postawę, harmonię ruchu, poznasz pozycje i figury baletowe.

_DSC0005_edited.jpg
Fotorelacja%20z%20nagrywania%20filmu_008
HIP HOP 

Niezwykle dynamiczny i energetyczny styl tańca, najczęściej występujący w teledyskach. Charakteryzuje się naturalnością ruchu, boguncem

i silną pracą nóg. "Taniec ulicy" uwolni Twoją energię i zagwarantuje satysfakcje!

BREAK DANCE

Rodzaj specyficznego tańca, w którym największy nacisk kładziony jest na kroki wykonywane w parterze. To tutaj poznasz jak wykonać sprężynki, stać na jednej ręce, czy kręcić się na głowie. Co 

za tym idzie - poprawisz sprawność fizyczną.

IMG_20210128_180938.jpg
Fotorelacja z nagrywania filmu_016.jpg
AKROBATYKA

Zajęcia ogólnorozwojowe, gdzie nauczysz się przewrotów, przerzutów bokiem, przejść czy nawet salt. Kształtujące zwinność, skoczności, siłę i wytrzymałość. Są idealnym przygotowaniem do uprawiania innych dyscyplin sportowych. 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Zajęcia gimnastyczne, ogólnorozwojowe, dające podstawę innym dziedzinom sportu. Uczy 

wszechstronności, samodyscypliny, rozwija gibkość, skoczność, równowagę i rozciągnięcie. Tutaj opanujesz pracę z przyborami:  skakanką, obręczą, wstążką, piłką czy maczugami. 

Sesja Zdjęciowa_235.jpg
bottom of page