top of page

OCZARUJ GOŚCI WESELNYCH

Pierwszy taniec, który zostanie w pamięci na zawsze.

Zaskocz gości weselnych niezwykłą choreografią i spraw, aby twoje wesele było naprawdę wyjątkowe.

Niezwykle ważnym elementem w dniu ślubu jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był niezapomnianym przeżyciem dla nowożeńców oraz dla przybyłych gości?

 

WYJĄTKOWY PIERWSZY TANIEC

Akademia Tańca Elite daje możliwość profesjonalnego przygotowania się do tego niezwykle ważnego momentu. Elegancki walc angielski, wiedeński, tango cz romantyczna i zmysłowa rumba to nasze propozycje dla Państwa.

Tworzymy wyjątkowe i oryginalne choreografie dopasowane do preferencji  pary młodej i charakteru wesela.

Indywidualne lekcje pozwolą na stworzenie dokładnie tego,  czego pragniesz, a nasi instruktorzy przygotują Was do tego niezwykłego wydarzenia. Przygotowujemy choreografię i dobieramy muzykę.

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEGO TAŃCA

 

Jeśli chcecie poprzez taniec wyrazić siebie i pokazać innym, co do siebie czujecie. Pierwszy taniec będzie do tego idealną okazję. Na treningach oprócz ciężkiej pracy gwarantujemy profesjonalizm, dobrą zabawę i niezapomniane chwile.Na pewno dostosujemy się do Waszych potrzeb i spełnimy nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Zajęcia odbywają się w formie lekcji indywidualnych, w terminach dopasowanych do narzeczonych. W programie treningowym możemy również uwzględnić naukę tańca użytkowego, dzięki czemu pewniej będziecie się czuli podczas każdej tanecznej imprezy.

ślub Embrace

Pierwszy Taniec

bottom of page